Firma

Działamy na rynku od 1997 roku na bazie doświadczeń zawodowych zdobytych na rynku przez Danutę Kowalską, posiadającą wpis na listę osób uprawnionych do usługowego prowadzenia ksiąg rachunkowych pod nr 19221/00.
Od początku działalności, szczególną wagę przywiązujemy do jakości świadczonych przez firmę usług. Z większością naszych klientów współpracujemy od początku istnienia firmy do chwili obecnej. Świadczy to o jakości naszych usług oraz o zaufaniu jakim nas obdarzyły firmy współpracujące z nami.
Sposób prowadzenia księgowości dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Pracujemy na najnowszych, wciąż aktualizowanych programach komputerowych, zarówno finansowo-księgowych jak i kadrowo płacowych.
Wysoką jakość świadczonych przez nas usług zapewnia profesjonalnie dobrana kadra pracownicza, korzystająca z możliwości jakie stwarza firma – stałego dostępu do najnowszych publikacji oraz specjalistycznych serwisów informacyjnych. Każdy z pracowników podnosi również swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych seminariach i szkoleniach branżowych.